O autorze strony

Napisany przez

O mnie

Witam nazywam się Jacek Antonik z zamiłowania jestem narciarzem i serwismenem amatorem, jeżdżę na nartach od wielu lat i sam również przygotowuję swoje i nie tylko swoje narty. Jak większość początkujących serwismenów musiałem przejść długą drogę, zanim osiągnąłem obecny etap, dlatego też swoją wiedzę poszerzałem i dalej poszerzam na szkoleniach prowadzonych w kraju przez wielu znanych serwisantów z Polski i ze świata. Można mnie znaleźć na wielu forach narciarsko-snowboardowych gdzie występuję pod stałym nickiem "kaja45".

Jestem autorem wielu publikacji i wpisów dotyczących tematyki serwisowej, prowadzę szkolenia z tego zakresu, działy porad oraz specjalistyczny sklep (REMSPORT) gdzie znajdziecie pełną ofertę smarów, narzędzi i akcesorii narciarsko-snowboardowych.

 

O serwisie

Serwis nart lub desek snowboardowych nie jest zajęciem trudnym, ale wymaga trochę chęci, czasu, miejsca i odpowiednich narzędzi, bo bez nich ciężko coś nam prawidłowo wykonać. Niemiecka firma Kunzmann słynie z bardzo dobrych i dobrze wykonanych narzędzi (imadeł, ostrzałek narciarsko-snowboardowych, zdzieraczy boków zwanych popularnie "pazurami" itp.).

Komentarz zamknięty.